Walki z Bitcoinami Prawie $14,000 Jako Niepewność Wyborów

Walki z Bitcoinami Prawie $14,000 Jako Niepewność Wyborów trwa nadal

Jestem pisarzem i redaktorem finansowym, który koncentruje się na inwestycjach.

Obraz bitcoin, waluty cyfrowej, na zielonym tle.

Ceny Bitcoinów doświadczyły w ciągu ostatnich kilku dni pewnej znaczącej zmienności, wielokrotnie przebijając się przez 14 000 dolarów, ale potem spadając z powrotem.

Kryptokur Bitcoin Billionaire waluta przekroczyła wczoraj wspomniany poziom, wzrastając do 14.060,67 dolarów, a następnie szybko wycofując się poniżej 14.000 dolarów, pokazują dane CoinDesk.

Cyfrowe aktywa wzrosły do 14.257,53 dolarów wcześniej niż dziś, notując świeże, wysokie na 2020 r., dodatkowe dane z CoinDesk.

Jednak po osiągnięciu tego poziomu, krypto waluta szybko spadła do 13.958,24 USD w godzinach popołudniowych.

Uwaga Ed: Inwestowanie w kryptoidy lub żetony jest wysoce spekulacyjne, a rynek jest w dużej mierze nieuregulowany. Każdy, kto się nad tym zastanawia, powinien być przygotowany na utratę całej swojej inwestycji].

Podczas gdy Bitcoin napotyka na trudności w przekonywującym przebiciu się przez 14.000 dolarów, kilku analityków opisało te wyzwania jako tymczasowe niepowodzenie, ponieważ cyfrowe aktywa nadal doceniają.

William Noble, główny analityk techniczny Token Metrics, zapytany, czy Bitcoin napotyka na silny opór około 14.000 dolarów, powiedział, że:

Zalecany dla Ciebie

eToro ogłasza stawkę dla Cardano i Trona.
Jak śledzić oficjalne wyniki wyborów na Etereum i EOS
Bitcoin właśnie oberwał ponad $14,0000-Here’s Why

„Myślę, że lepiej powiedzieć, że 14k to tylko parzysta liczba.“

„BTC zatrzymał się tam zeszłej nocy na pit stop, by zatankować na wyższych poziomach.“

„Każda akcja boczna w okolicach 14k to tylko część procesu zwijania, by w końcu zaatakować 17.000$“, powiedział Noble.

Dodał, że „17k jest mniej więcej celem dla tego, co może być wzorem głowy i ramion na dziennym wykresie BTC“.

Joe DiPasquale, dyrektor generalny BitBull Capital, zarządzającego krypto walutowym funduszem hedgingowym, również ważył 14 tys. dolarów jako „poważny opór“ i podkreślał, że „jest to kluczowy poziom dla Bitcoin’a, aby złamać i obrócić się, zanim będzie mógł zaatakować 20 tys. dolarów“.

Podkreślił również wpływ, jaki wybory mają na rynki, stwierdzając, że „w naturalny sposób powodują one zwiększoną niestabilność i niezdecydowanie w miarę wahań rynku“.

Denis Vinokourov, szef działu badań w londyńskiej firmie Bequant, również ważył, w jaki sposób ta kluczowa zmienna wpłynęła na rynki krypto walutowe.

„Skupienie uwagi na wyborach w Stanach Zjednoczonych było tak duże, że nawet osoby handlujące aktywami kryptograficznymi i cyfrowymi zwróciły większą uwagę na makro i szybko zareagowały na różne komentarze i tweety Prezydenta i jego przeciwnika Joe Bidena“ – stwierdził.

Vinokourov zauważył, jak Bitcoin może korzystać z niepewności, twierdząc, że cyfrowa waluta wzrosła w cenie „prawie za każdym razem, gdy prezydent wspomniał o oszustwie wyborczym i/lub niedozwolonym zachowaniu“.

Comments are disabled