Czas sprzedać Bitcoin Cash (BCH)? Zhan Ketuan oskarża Jihan Wu o defraudację Bitmain Property.

Kontrowersje wokół Bitmain nadal jak ostatnie raporty mają to, że Jihan Wu rzekomo był zaangażowany w nielegalne działania, stawiając jego testament i interesów ponad prawem.

Nowe raporty Iskra więcej kontrowersji
Pod koniec ubiegłego roku, Jihan Wu, który wcześniej ustąpił ze stanowiska współprzewodniczącego Bitmain, po raz kolejny przejął kontrolę. Od tego czasu, kontrowersje wydają się wymykać spod kontroli.

jihan
Jihan Wu. Źródło: Medium
Zaledwie kilka tygodni temu CryptoPotato poinformowało, że wygnany współzałożyciel Micree Ketuan Zhan używał prywatnych gitar do szturmu na biura firmy w Pekinie.

Konflikt między nimi trwa nadal, jak dziś, raporty mają to, że Zhan zaoferował do zakupu akcji od Jihan Wu z 4 mld dolarów oceny.

Co ważniejsze, jednak, on również oskarżył Jihan Wu w serii nielegalnych działań, w tym malwersacji własności firmy, nie przestrzegając prawa, i tak dalej. Tłumaczenie ogłoszenia pochodzi od szefa marketingu Hashkey Hub’a.

Ty też możesz lubić:
Współzałożyciel Bitmain’a. Podobno burza. Biuro firmy w Pekinie używa „Brute Force
Bitcoin Jesus, Roger Ver: Przestań używać „policyjnych pieniędzy
Czy Bitmain’s Antminer T19 odnowi szanse firmy na IPO?
Komentarzem w tej sprawie był również Samson Mow, CSO w Blockstream, który to powiedział:

„Jihan dosłownie próbował ukraść firmę. Pociągał za różne cieniste sztuczki, jak to robił, gdy próbował rozwidlić Bitcoina. To była tylko kwestia czasu, aż go dogonił.“

Jihan Wu i Bitcoin Cash: Powód do zmartwień?

Jihan Wu jest znanym zwolennikiem Bitcoin Rush. W 2018 roku powiedział, że ma „ogromne zaufanie“ do przyszłości kryptojańskiej waluty.

Co ciekawsze jednak, pod jego nadzorem, Bitmain sprzedał większość swoich Bitcoinów (BTC) dla BCH.

Według Bitmain pre-IPO investor deck, sprzedali większość swoich #Bitcoinów za #Bcash. Za 900$/BCH, wykrwawili się pół miliarda w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Jeśli Bitcoin Core devs nie ujawnili słabości Bcash’a, mogło to wymazać miliard dolarów z ich bilansów.

W tamtym czasie Bitcoin Cash był wart około 900 dolarów, ale od tamtej pory jego cena drastycznie spadła, co świadczy o tym, że firma mogła ponieść większe straty.

W zeszłym roku, kiedy Jihan Wu przejął kontrolę nad firmą po ustąpieniu, cena wzrosła o 10% po ogłoszeniu. Warto być ostrożniejszym w dalszym ciągu, teraz, gdy wysunięto wobec niego poważne oskarżenia.

Comments are disabled